De vanzare Studio complet mobilat cu balcon si finisaje premium Ivory Residence Pipera, Pipera OMV Rond, Bucuresti / Ilfov

117.900 EUR
ID: 145559
11 May 2026 145559
Descriere

Confort modern într-un studio eficient compartimentat

Acest studio modern oferă un spațiu bine organizat, ideal pentru un stil de viață confortabil și eficient. Proprietatea are o suprafață utilă totală de 49,40 mp și include living cu nișă de dormit, bucătărie open-space, hol, baie și balcon de aproximativ 5 mp.

Dotări complete și acces facil la facilitățile zonei

Interiorul este mobilat lux și complet utilat, cu electrocasnice noi, aer condiționat, centrală proprie pe gaz, încălzire în pardoseală, parchet, pat cu ladă de depozitare, mașină de spălat vase și mașină de spălat rufe cu uscător.

Proprietatea se află la etajul 3 și beneficiază de lift, contorizare individuală și o compartimentare practică, gândită pentru confort zilnic. Blocul nou și dotările moderne susțin un stil de viață urban, într-o zonă apreciată din Iancu Nicolae | Pipera, cu acces la facilități importante ale zonei.

Pentru mai multe detalii și pentru programarea unei vizionări, contactează echipa BLISS Imobiliare.

Detalii proprietate
Stare Finalizat
Nr. camere 1
Suprafață utilă 49 m² (2.406 EUR / m²)
Suprafață construită 53 m² (2.225 EUR / m²)
Tipul apartamentului Garsoniera
Compartimentare Nedecomandat
Confort Confort 1
Nr. dormitoare 1
Nr. bucătării 1
Nr. băi 1
Tipul clădirii Bloc
An construcție 2022
Dispunere P+8
Etaj 3
Nr. balcoane 1

REALTOR®️ | SRS®️ | PSA®️

BLISS Imobiliare - Imobiliare cu pasiune din 2006!

BLISS Imobiliare este activă în industria imobiliară din România inca din anul 2006. De atunci am dobândit o reputație excelentă gratie standardelor noastre profesionale înalte și a angajamentului nostru față de clienți.

Compania și colegii noștri lucrează îndeaproape cu proprietarii și cu toate persoanele care au o nevoie imobiliara, precum și cu investitorii, avand o abordare completa și integrată pentru a satisfacerea clientilor. În calitate de consultant imobiliar profesionist și consacrat în România, am dobândit de-a lungul timpului cunoștințe extinse despre dezvoltarea imobiliară și despre tendințele pietei din România.

Daca nu ai gasit inca ceea ce iti doresti, te rugam contacteaza-ne si revenim cu oferte personalizate in cel mai scurt timp. Colaboram in cadrul unei retele de profesionisti in imobiliare care te va asista sa gasesti proprietatea pe care ti-o doresti.

BLISS Imobiliare este divizia de Imobiliare din cadrul SC Management Services BLISS SRL

Cod Fiscal RO18268740 | J09/11/09.01.2006

Vă rugăm să citiți Termenii și Condițiile pentru colaborarea cu BLISS Imobiliare și pentru utilizarea acestui site web.